Dzień Chłopaka
Joanna Leszka2025-10-08T20:47:01+02:00Dziś obchodziliśmy Dzien Chłopaka!! Panowie Wasze święto w tydzień Szczęścia!! Lepiej być nie mogło!!! Życzymy Wam radości i uśmiechu!!!! (J. Leszka)
Dziś obchodziliśmy Dzien Chłopaka!! Panowie Wasze święto w tydzień Szczęścia!! Lepiej być nie mogło!!! Życzymy Wam radości i uśmiechu!!!! (J. Leszka)
Drugi dzień z „Tygodnia Szczęścia w Szkole” za nami i pierwsza porcja zdjęć Dziś przypomnieliśmy sobie że szczęście można znaleźć w małych rzeczach! Tak niewiele trzeba żeby się uśmiechnąć!! A jutro dzień komplementów i dobrego słowa!! Przygotujcie na jutro komplement którym obdarzycie kogoś bliskiego, miłe słowo może powędrować również do kogoś, kogo słabo znacie. Być może będzie to okazja żeby nawiązać dobre relacje! Happiness at School #tydzienszczesciawszkole (J. Leszka)