Uczniowie artyści

2026-01-19T16:39:18+01:00

Nasi uczniowie są autorami pięknych świątecznych przypinek których obrazki stworzyli samodzielnie według swojego pomysłu!!! Przypinki można było otrzymać podczas kiermaszu świątecznego w Starostwie Powiatowym a także podczas różnych bożonarodzeniowych okoliczności szkolnych. Prezentujemy ich wykonanie w postaci pamiątkowej przypinki. J.Leszka (Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami J.Landowską, M. Hackert)