Kadra pedagogiczna

Atutem naszej placówki jest wykwalifikowany zespół profesjonalistów, kadra nauczycieli – specjalistów w pełni przygotowanych do pracy z dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną intelektualnie.  Specjaliści z zakresu oligofrenopedagogiki, pedagogiki leczniczej, psychologii, logopedii, terapii i rehabilitacji tworzą zgrany zespół nieustannie podnoszący swoje kwalifikacje zawodowe i doskonalący swój warsztat pracy z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Dyrektor Ośrodka: mgr Katarzyna Malinowska
Wicedyrektor: mgr Romualda Czapiewska
Wicedyrektor: mgr Tomasz Cesarz
Kierownik oddziałów szkoły przyszpitalnej: mgr Joanna Jurek

KADRA PEDAGOGICZNA/rok szkolny 2021/2022

  • Banach Barbara
  • Bączkowski Michał
  • Bielecka Katarzyna
  • Biesiada Krzysztof
  • Błażek Joanna
  • Bonin Maria
  • Borucka Ewa
  • Borucki Sławomir
  • Breska Anna
  • Brzezińska Barbara
  • Bunikowska Ewa
  • Burnicka Monika
  • Buszek Natalia
  • Byczkowska Halina
  • Cesarz Tomasz
  • Czaja Justyna
  • Czapiewska Beata
  • Czapiewska Romualda
  • Czaplewska Paulina
  • Dębińska Joanna
  • Drewek Wiktoria
  • Dunajska Karolina
  • Fischer Piotr
  • Gołębiewska Agnieszka
  • Grabowska Elwira
  • Hackert Martyna
  • Jaworska Małgorzata
  • Jurek Joanna
  • Kamińska Maria
  • Kamysz Magdalena
  • Kasiewicz Wioleta
  • Kiedrowska Magdalena
  • Klawikowska Agata
  • Klesz-Słominska Katarzyna
  • Konieczka Anna
  • Kosecka Barbara
  • Kosianowicz Monika
  • Król Jolanta
  • Krzyżyńska Małgorzata
  • Kucharuk Katarzyna
  • Kurkowska Katarzyna
  • Leszka Joanna
  • Lewandowska Magdalena
  • Literska Katarzyna
  • Malinowska Katarzyna
  • Matracka Katarzyna
  • Nagórska Justyna
  • Olszta Aneta
  • Ossowska Kamila
  • Ossowski Piotr
  • Osiak Sylwia
  • Peplińska Katarzyna
  • Piaskowski Michał
  • Piernicka Dorota
  • Pliszka Beata
  • Podolna Sabina
  • Pokojewska Dagmara
  • Puczyńska Sylwia
  • Puszyńska – Oderbralska Katarzyna
  • Raszeja Marlena
  • Rojek Joanna
  • Ronowska Alicja
  • Rykała Stanisław
  • Rzynda Celina
  • Sarnowska Małgorzata
  • Szulfer Julia
  • Skoczek Katarzyna
  • Siatkowski Grzegorz
  • Sosiński Piotr
  • Stobińska Manuela
  • Szczęsna Beata
  • Sztormowska Kamila
  • Szufrajda Dorota
  • Szymanel Katarzyna
  • Szymczak Monika
  • Świeczkowska Magdalena
  • Tomaszewska Monika
  • Ukleja Lucyna
  • Uliczka Małgorzata
  • Urbelewicz Magdalena
  • Wachnik Anna
  • Wałdoch Irmina
  • Wąsowicz Magdalena
  • Węsierska Ilona
  • Wierzba Izabela
  • Wiszniewski Przemysław
  • Władasz Hanna
  • Wojnarowska – Rzepka Beata
  • Zaręba Barbara
  • Zaworska Beata
  • Ziegart Zofia
  • Zielińska Dorota
  • Żabińska Renata