Gazetka „Kącik rodzica”

Kącik rodzica” działający do tej pory w wersji gazetki szkolnej które można obejrzeć lub pobrać w wersji pdf obecnie działa w formie mobilnej, można nas znaleźć na portalu społecznościowym Facebook.

Kliknij aby przejść do strony : KĄCIK RODZICA

Drodzy Rodzice!

Z uwagi na to że Internet to potężne źródło wiedzy. Niestety nie wszystkie treści umieszczane w sieci są rzetelne i wartościowe. Postanowiliśmy zatem ułatwić Państwu poszukiwania i stworzyliśmy na fb przestrzeń – „Kącik Rodzica”, gdzie będziemy umieszczać informacje o ciekawych i inspirujących artykułach, blogach, filmach, książkach oraz darmowych webinariach dotyczących wspierania rozwoju dziecka i edukacji dziecka ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.Mamy nadzieję, że każdy Rodzic odnajdzie tutaj wartościową wiedzę, która będzie pomocna w lepszym zrozumieniu skomplikowanego świata dziecka.

„Kącik rodzica” w dotychczasowej wersji jest pismem informacyjnym,skierowanym przede wszystkim do rodziców dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Poruszaliśmy w niej zagadnienia z zakresu pedagogiki, logopedii oraz psychologii rozwojowej – czyli takie, które interesują Państwa ze względu na wspomaganie rozwoju Waszych pociech.
Czekamy na rodziców którzy chcą z nami współpracować w tworzeniu gazetki. Chciałybyśmy, by poruszane tematy były interesujące i wychodziły naprzeciw Państwa oczekiwaniom. W tym celu można się kontaktować z nami osobiście oraz przez adres mailowy: kacikrodzica@gmail.com

Zespół redagujący gazetkę :
Małgorzata Krzyżyńska, Dorota Szufrajda, Aneta Olszta, Dorota Piernicka, Katarzyna Bielecka

ZACHĘCAMY DO LEKTURY.

Gazetki: