KARNAWAŁOWE SZALEŃSTWA W PRZEDSZKOLU

Niedawno w naszym Ośrodku odbył się „Zimowy bal karnawałowy”. Wszyscy nauczyciele dołożyli wszelkich starań, by wystrój sali wprowadził dzieci w radosny, zimowy nastrój oraz zachęcił do wesołej zabawy.

Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiły się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. W salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, księżniczki, motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider- Mana, Batmana…nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno J .

Na tę wyjątkową okazję zaprosiliśmy rodziców naszych przedszkolaków, oraz dzieci z Przedszkola Integracyjnego Nr 2 w Starogardzie Gdańskim. Zaprosiliśmy również wodzireja- Krzysztofa Gdańca, który prowadził bal i zachęcał wszystkich do tańca przygotowaną muzyką i konkurencjami.

Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, ich rodzicom i zaproszonym gościom , uśmiech nie znikał z ich twarzy. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Na szczęście na wszystkich czekała słodka niespodzianka przygotowana przez panią Beatę Czapiewską i uczniów klasy zawodowej. Były to pyszne rogaliki, babeczki, cukierki, ciasteczka i mandarynki. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych, balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.