Przeżyjmy to raz jeszcze… Odwiedziny w ramach projektu Erasmus+ „Sparks – a wellbeing project

W dniach 4-6 listopada przedstawiciele szkół partnerskich w projekcie Erasmus+ „Sparks – a wellbeing project” odwiedzili naszą szkołę przyszpitalną oraz Ośrodek, aby poznać specyfikę naszej pracy i wziąć udział w konferencji „Oni są wśród nas… uczniowie z problemami psychicznymi w rzeczywistości szkolnej” zorganizowanej z okazji 10-lecia naszej szkoły przyszpitalnej.

Nauczyciele z Węgier, Irlandii, Anglii oraz Belgii (nasi przyjaciele z poprzednich projektów) świętowali z nami jubileusz szkoły, wzięli udział w spotkaniu roboczym projektu, i zwiedzili budynki naszych szkół. Znalazł się też czas na zwiedzenie gdańskiej starówki i zobaczenie pomnika w Szpęgawsku, który wywarł na naszych gościach ogromne wrażenie.