Urodzinowe prezenty od Stowarzyszenia „Pinokio”

Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Pinokio” także składa Specjalnemu Ośrodkowi Szkolno-Wychowawczemu w Starogardzie Gdańskim życzenia wszystkiego najlepszego z okazji 70-lecia szkoły! Od wielu już lat Stowarzyszenie „Pinokio” współpracuje z Ośrodkiem i podjęło wiele działań wspierających naszą szkołę. Z okazji 70-lecia Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Pinokio” pozyskało z

Fundacja ORLEN

– Dar Serca środki dla projektu „Osoby z niepełnosprawnością są wśród nas”. W ramach tego projektu powstała wystawa fotograficzna ze zdjęciami naszych wychowanków „70 zdjęć na 70-lecie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego” autorstwa p. Joanny Dębińskiej. Poza tym Stowarzyszenie „Pinokio” dzięki

Fundacja ORLEN

– Dar Serca pozyskało także materiały papiernicze na warsztaty plastyczno-techniczne, dzięki którym powstały piękne prace w konkursie dla dzieci z klas I-VIII „Urodziny mojej szkoły”.

Fundacja ORLEN

– Dar Serca ufundowała również nagrody w konkursie „Urodziny mojej szkoły” oraz 2 tablety oraz słodycze i soki dla wychowanków Ośrodka.

Fundacja ORLEN

– Dar Serca zasponsorowała też kulminacyjny punkt programu urodzinowego obchodów 70-lecia naszego Ośrodka – tort urodzinowy.

Jeszcze raz życzymy naszej szkole STO LAT!