Dziś w naszej szkole wiele radości!
Święty Mikołaj tu dziś zagościł!
Mikołajki w czasie pandemii to trudne zadanie dla św. Mikołaja i jego pomocników. Okazało się, że pomocnicy Świętego Mikołaja są wśród nas i wspólnymi siłami udało się zorganizować mikołajki w naszej szkole. Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Wiesławy Górskiej Dyrektor I LO w Starogardzie Gdańskim oraz do Samorządu Uczniowskiego i pani Danuty Piontek – Drews. Jak co roku mogliśmy liczyć na pomocników św. Mikołaja z I LO, którzy przekazali upominki dzieciom z przedszkoli, z klas 1-3 oraz uczniom z zespołów rewalidacyjno-wychowawczych .
Nasi wychowankowie bardzo się starali i długo przygotowywali się na wizytę św. Mikołaja – tworzyli piękne prace plastyczno-techniczne oraz uczyli się piosenek i wierszy o Mikołaju.
Dzięki Ci składamy, Mikołaju Święty, za Twe dobre serce i Twoje prezenty
Dziś obiecujemy kochany staruszku, zostaniesz w pamięci i w naszym serduszku!