Z okazji Dnia Wiosny młodsze klasy naszej szkoły wzięły udział w niezwykłym wydarzeniu – wiosennym karaoke!
Było to prawdziwe uczta dla uszu i serc – młodzi artyści śpiewali różnorodne piosenki, przynosząc ze sobą odrobinę wiosennego powiewu i radości. Nie zabrakło utworów o przebudzeniu natury, o słońcu i kwiatach, które idealnie wpisywały się w klimat tej wyjątkowej pory roku. Atmosfera była niesamowicie przyjazna i pełna pozytywnych emocji. Widok pełnych entuzjazmu uczniów, którzy śpiewali ze zapałem, sprawiał, że całe wydarzenie emanowało radością i energią wiosenną. Efektem naszej wspólnej pracy było również stworzenie pięknego plakatu, na którym umieściliśmy wiosenne łąki, pełne kolorowych kwiatów i uśmiechniętych słoneczek. To nie tylko wspaniała ozdoba naszej szkoły, ale także wyraz naszej wspólnej pasji i zaangażowania w tworzenie czegoś pięknego.
Oczywiście nie mogło zabraknąć tańca naszego małego zespołu tanecznego:)