Pożegnanie…
Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o odejściu naszego ucznia Daniela . Przez wiele edukacyjnych lat był częścią naszej szkolnej społeczności, wnosił do niej swoją obecność, wrażliwość i autentyczność. Każdego dnia mogliśmy towarzyszyć mu w jego drodze. Spotkanie z nim
Sukcesy w konkursie „Dzieci maja głos”- organizowany przez Sąd Rejonowy w Starogardzie Gdańskim
Uwaga, uwaga! Dzieci mają głos! Prawo dzieci do wysłuchania, to jedno z praw o którym każdy powinien pamiętać. „Dzieci to nie ryby, mają głos!” to hasło pojawiło się na zwycięskiej pracy konkursowej Nica ucznia klasy 3b z naszego Ośrodka.
Jutro ubierz się na NIEBIESKO !!
Obchodzimy lekko przyśpieszony Dzień Świadomości Autyzmu który na świecie obchodzi się 2 kwietnia Samorząd Szkolny i opiekunowie
XXIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. „Stacja Drogi Krzyżowej”
Uczniowie Szkoły Przyszpitalnej po raz kolejny udowodnili, że wyobraźnia i talent nie znają żadnych granic! Wzięli udział w XXIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „Stacja Drogi Krzyżowej”, wkładając w swoje prace mnóstwo serca, wrażliwości i kreatywności. Efekty? Zachwycające! Ich dzieła
Kreatywnie w Wielkanoc
Ostatnio było u nas...kolorowo, sypko i bardzo kreatywnie. Uczniowie z dużym zaangażowaniem napełniali butelki kolorowym ryżem, kaszą i ziarnami - momentami wyglądało to jak mała fabryka wielkanocnych dekoracji (i trochę jak kuchnia po intensywnym gotowaniu). Powstały też wyjątkowe pisanki
Przygotowania do Świąt Wielkanocnych w kl. 4/5zb
W klasie 4/5 zb przygotowania do Świąt Wielkanocnych trwają w najlepsze! We wtorek uczniowie z zaangażowaniem tworzyli piękne, kolorowe palemki wielkanocne, poznając przy tym tradycje świąteczne. Dzisiaj natomiast zamienili się w cukierników i piekli kruche ciasteczka maślane w pięknych
Elektrośmieci
Zbiórka elektrośmieci zakończona! Dziękujemy wszystkim uczniom za ogromne zaangażowanie Dzięki Wam zebraliśmy wiele baterii, telefonów i sprzętu elektronicznego W zamian otrzymaliśmy piękne bratki, które ozdobią teren naszego Ośrodka! Razem dbamy o naszą planetę Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami