Po raz kolejny nasi uczniowie wzięli udział w turnieju i oprócz dobrej zabawy, nawiązywaniu nowych znajomości odnieśli sukcesy. Nikola Osowska zdobyła pierwsze miejsce w grze 4 w linii, Andrzej Włoch nie miał sobie równych i pokonał wszystkich w grze w chińczyka, a nasz duet Patryk Talecki i Jaś Romanowski zajęli drużynowo 4 miejsce w grze w warcaby. Jesteśmy z nich bardzo dumni i życzymy kolejnych sucesów.
S.Rykała