W ubiegłym tygodniu w ośrodku zrobiło się kwieciście i kolorowo a to za sprawą warsztatów sadzenia kwiatów które przygotowała dla nas firma GPEC. 






Młodsi uczniowie mieli okazję uczyć się sadzenia a starsi mogli wykazać się umiejętnościami które nabywają już w szkole przysposabiającej do pracy. Wszyscy uczestnicy mieli też okazję do twórczego działania, przygotowane było stanowisko do tworzenia kreatywnych kwiatów z drucików dekoracyjnych. Wszystkie formy warsztatów cieszyły się zainteresowaniem!
Dziękujemy @GPEC za fantastyczne lekcje i ukwiecenie naszego szkolnego terenu.
J. Leszka





































