Warsztaty z Grupą GPEC
Joanna Leszka2026-06-23T19:57:20+02:00W ubiegłym tygodniu w ośrodku zrobiło się kwieciście i kolorowo a to za sprawą warsztatów sadzenia kwiatów które przygotowała dla nas firma GPEC. Młodsi uczniowie mieli okazję uczyć się sadzenia a starsi mogli wykazać się umiejętnościami które nabywają już w szkole przysposabiającej do pracy. Wszyscy uczestnicy mieli też okazję do twórczego działania, przygotowane było stanowisko do tworzenia kreatywnych kwiatów z drucików dekoracyjnych. Wszystkie formy warsztatów cieszyły się zainteresowaniem! Dziękujemy @GPEC za fantastyczne lekcje i ukwiecenie naszego szkolnego terenu. J. Leszka GPEC Sp. z o.o. Grupa Gpec