Wczoraj do naszego Ośrodka zaprosiliśmy Trenera drużyny Styna Godziszewo Radosława Zasadę, aby przeprowadził trening naszym najmłodszym uczniom. Podczas wyczerpującego treningu młodzi piłkarze uczyli się pracować z piłką oraz rywalizacji fair play. Tutaj nie liczyła się ilość strzelonych goli tylko dobra zabawa.
I. Aleksandrzak
















